Saada mulle julgelt kiri ! 

Natukene minust ja minu tegemistest.


Minu nimi on Silver Schultz. Oman hetkel jalgrattatreeneri 3ndat kategooriat. Oma treeneritööga alles alustasin, kuid jalgrattaspordiga olen tegelenud praktiliselt terve oma elu, alates 11ndast eluaastast. Alustasin Vändra Vikost ja lõpetasin Prantsusmaal EC St Etienne Loire's, mis kuulub seal amatöörides tippseltskonda. 

Välisklubisse siirdusin esmakordselt 2007a, tegemist oli väikse asjaarmastajate pundiga. Siiski sain piisaval määral võite, et järgmine aasta olin juba kangemas satsis, Bourg en Bresse'is. Seegi hooaeg läks piisavalt edukalt, ning jäin silma amatööride ühele tippmeeskonnale  St Etiennele. 

2009-2013 veetsingi St Etienne särgis, suur läbimurre jäi saavutama, kuid ilusaid võite ja sõite tegin sealgi.

2014 naasesin kodumaale, rattasõidu isu oli endiselt alles, kuigi esmakordselt elus tuli hakata tööelu elama. Sellest ajast peale ühildangi tööd ja rattasõitu. Siiamaani suhteliselt edukalt :)

Oma suurimateks kordaminekuteks spordis pean kindlasti oma võite Prantsusmaal ning medaleid ja tiitleid Eesti meistrivõistlustelt.

Hetkel tunnen rattasõidust ainult puhast lõbu. Tahan ka teisi rattasõpru aidata enda eesmärkideni jõudmisel, olgu nad ükskõik kui suured. 

VÕTA JULGELT ÜHENDUST!!